Posted by: Klein | March 18, 2009

Moment prawdy

“Czy to prawda, że chciałabyś spróbować sexu grupowego?” – pyta facet, którego ostatnio widziałem w TV jak z równie poważną miną pytał “Czy twój proszek poradzi sobie z tymi plamami?”, pokazując jakiejś kobiecie brudne skarpetki.

Głupi uśmiech na twarzy pytanej, nerwowe zerknięcia na siedzących w pobliżu, przy stoliczku, męża i siostrę. Zażenowanie i w końcu odpowiedź: “Tak”. Mąż się załamuje, siostra trochę mniej. Tłumy się cieszą i biją brawo. Fajny  program. Takich pytań jest więcej, a z każdą prawdziwą odpowiedzią uczestnik wygrywa kolejne tysiące złotych.

Po kilku dodatkowych pytaniach lekko wymiętoszona psychicznie kobieta rezygnuje z dalszej gry, co z kamienną miną (w biznesie brudnych skarpet wyćwiczenie takiej miny to podstawa sukcesu) przyjmuje do wiadomości prowadzący.

Rodzina, z mężem na czele, wita przy swoim stoliczku uczestniczkę, o której pół Polski wie teraz więcej niż jej mąż godzinę temu. “To nie chodzi o mnie, to chodzi o ludzi”, tłumaczy swoje reakcje na odpowiedzi żony człowiek, który po każdej z tych odpowiedzi sam namawiał do dalszej gry, aby “dowiedzieć się o żonie więcej”. Wszyscy są siebie warci.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: